KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003189
nr 1600 3189
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, hästporträtt, med dedikation a tergo 1908. Olja på duk, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 40x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:11:47
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
2.000 kr
6
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
6
6